Okolí

Sport

Sport

Liberec a jeho okolí nabízí široké možnosti pro letní i zimní sporty.  V okolních horách je dostatek plně vybavených sjezdovek a běžeckých, cyklistických a pěších tratí .

Více informací
Turistika

Turistika

Okolí Liberce je jako stvořené pro turistiku. Ještěd, Jizerské a Lužické hory a Krkonoše a Český ráj nabízejí množství turistických a cyklistických tras, rozhleden, hradů a zámků, skalních útvarů, přehrad a jiných turistických zajímavostí.

Více informací
Muzea a galerie

Muzea a galerie

Pro znalce a obdivovatele umění a historie nabízí Liberec a okolí několik muzeí a galerií. Muzea mají široké spektrum zaměření od regionální historie po hračky, vojenskou a hasičskou techniku.

Více informací
Pivovary

Pivovary

Velkou tradici na liberecku má i pivovarnictví. Kromě stále fungujícího historického pivovaru Konrád, který je přímo v Liberci, je nedaleko ještě pivovar Svijany v nedalekém Svijanském Újezdě atd.

Více informací
Sklářství

Sklářství

Liberecko a okolí vždy bývalo centrem tradiční sklářské výroby. Několik menších firem zabývajících se ruční výrobou skla je stále v provozu a je možné je navštívit a shlédnout výrobní proces od tavení přes ruční tvarování až po finalizaci broušením.

Více informací

Kontakty

MODELÁRNA LIAZ spol. s r.o.
Kamenická 743
460 06 Liberec 6
Czech Republic

Tel.: +420 485 130 448
Fax: +420 485 134 177
E-mail: info@modelarna-liaz.cz


Certifikáty ISO ke stažení

ISO 9001:2015
ISO 14001:2015

    


ZDE NÁS NAJEDETE: